Vyberte stránku

Ugears 3D dřevěné mechanické puzzle Vlečka

549,00 

Rozměry sestaveného modelu: 20,9×10,1×9,6 cm
Rozměry balení: 37x14x3 cm
Věk: 14+
Počet dílků: 68
Doba sestavení: 1-2 hodiny
Obtížnost: jednoduchá

Není skladem

Katalogové číslo: UG70006 Kategorie: ,

Popis

Ugears 3D dřevěné mechanické puzzle Vlečka

Každý traktor by měl mít i přívěs . Pomocí speciální páky lze překlopit valník a vysypat naložený náklad na stranu. Součástí vlečky jsou vidle, lopata, kyblík visící na háku a realistické koště. Přívěs má svůj háček, pomocí kterého lze vlečka připojit k tahači.
Traktor není součástí balení.

– materiál je překližka
– vhodné pro věk 14+
– obsahuje podrobný obrázkový návod

Dřevo a pohyb – jak to jde dohromady?
Jednoduše! Mechanický pohyb a tradiční materiál spojují 3D modely UGEARS. Poznejte tajemství převodů, gumičkových motorů, koleček a dalších mechanických součástek!
Zábavné skládání bez nutnosti lepení, propracované detaily, hladký provoz a kvalitní zpracování – plně funkční pohyblivé 3D puzzle UGEARS ohromí i toho, kdo neměl fyziku ve škole právě v oblibě.
Do detailu propracované dřevěné 3D skládačky ukrajinské značky UGEARS jsou vhodné nejen pro rozvoj motoriky a představivosti, ale jsou i neskutečně zábavné. Díky vysoké kvalitě výroby jsou při správné údržbě modely po sestavení plně funkční a pohyblivé a umožňují tak lépe poznat tajemství mechaniky.

UPOZORNĚNÍ: Pro správné fungování a bezproblémový provoz je třeba součástky, u kterých je to uvedeno v návodu (zejména osy), promazat voskem z obyčejné svíčky, aby byla rotace prováděna s minimálním třením.

Brand

Ugears

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.