Vyberte stránku

Tommy Lise Kojenecká láhev 125 ml Blooming Day

179,00 

Obsah: 125 ml
Materiál: polypropylen, silikon
Věk: 3m+
Dvojitý antikolický systém
Bezpečnost: neobsahuje bisfenol (BPA) a ftaláty

1 skladem

Katalogové číslo: TL701002 Kategorie: ,

Popis

Tommy Lise Kojenecká láhev 125 ml Blooming Day

Duální ventil zajišťuje lepší cirkulaci vzduchu, zabraňuje zácpě a tomu, aby se vzduch a plyny dostaly při pití do bříška dítěte. Široké hrdlo pro jednodušší plnění i údržbu. Silikonová savička neabsorbuje pachy, chutě nebo barvy z potravin. Láhev má měrku pro jednodušší přípravu mléka.

Blooming Day

Slunce v hlavě, slunce v dlaních. Elegantní set Blooming Day kombinuje květy a motivy listů. Exotické
ptactvo a rostliny jistě upoutají zvědavost vašich maličkých. Zabalena v krásné papírové krabičce.

Tommy Lise je unikátní česká značka produktů pro děti, která se zaměřuje na vysoce kvalitní, ekologické materiály a designe inspirovaný přírodou Magnificent Rainforest.
Tommy Lise nabízí ekologické bambusové nádobí pro děti, vysoce kvalitní kojenecké láhve a měkké mušelinové pleny. Bambus je ideální materiál nádobí, díky své udržitelnosti, dlouhé životnosti, pevnosti, 100% recyklovatelnosti a nízké hmotnosti. Proto je bambusové nádobí Tommy Lise pro děti tou nejvhodnější volbou.
Stylové vysoce kvalitní kojenecké láhve Tommy Lise okokuzlí nejen svým designem, ale také patentovanou silikonovou savičkou s dvojtým antikolikovým systémem. Materiály lahvičky i savičky neobsahují BPA ani ftaláty, proto jsou kojenecké láhve Tommy Lise bezpečné pro Vaše dítě.
Tommy Lise nabízí mušelinové pleny v krásných vzorech designu Magnificent Rainforest. Tyto měkké pleny z kvalitních materiálů různých velikostí lze poožít mnoha způsoby a pomohou zpříjemnit každý den Vašeho dítěte.
Tommy Lise klade důraz na životní prostředí při volbě materiálů i jejich zpracování.
Všechny produkty Tommy Lise splňují bezpečnostní normy EN14350 a EN14372.

Brand

Tommy Lise

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.