Vyberte stránku

Small Foot Spací pytel pro panenky

272,00 

Rozměry: 37×25 cm
Věk: 2+
Materiál: látka
Pro panenky o velikosti 35-42 cm

Není skladem

Katalogové číslo: LE11781 Kategorie: ,

Popis

Když jdou děti do postele, znamená to „jít spát“ i pro jejich panenky. Tento měkký spací pytel pro panenky, zdobený hvězdami je proto nepostradatelný doplněk. Spací pytel je přizpůsoben panenkám o velikosti 35-42 cm a udržuje je v noci pohodlně v teple. Díky dlouhému zipu se spací pytel velmi snadno obléká a sundává.  Hlavní vlastnosti:
Při hře si děti procvičují sociální dovednosti a stimuluje se představivostpro panenky o velikosti 35-42 cm rozvíjí jemnou motoriku
 Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky Small Foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin – dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

Brand

Small foot by Legler

Další informace

Hmotnost 0.13 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.