Vyberte stránku

Small Foot Matrjoška Vánoce

402,00 

Rozměry: největší 14 cm, Ø 5 cm, nejmenší 4 cm, Ø 1,5 cm
Věk: 3+
Materiál: dřevo
Počet: 5ks

65 skladem

Katalogové číslo: LE11771 Kategorie: ,

Popis

Čtyři láskyplně malované figurky v podobě Santa Clause, sněhuláka, tučňáka, soba a medvěda.  Podle velikosti se postupně figurky schovávají do sebe.  Hlavní vlastnosti:
Tyto figurky se uprostřed otevírají, což je skvělá praxe pro koordinaci ruka-oko a jemné motorické dovednosti.Matrjošky s motivem Vánoc vyzařují své své vlastní kouzlo a navozují jedinečnou vánoční atmosféru. Jsou roztomilé na pohled a ideálním dárkem ve vánoční období.
 Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky Small Foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin – dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

Brand

Small foot by Legler

Další informace

Hmotnost 0.198 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.