Vyberte stránku

Safari Ltd – Tuba – Stavby světa

341,00 

Rozměry figurek: 4-7,5 cm
Rozměr tuby: 5x5x33 cm
Věk: 3+
Materiál: plast
Každá figurka je ručně malovaná

Není skladem

Katalogové číslo: SFS679604 Kategorie: ,

Popis

Kolekce Safari Ltd® TOOBS® představuje soubor ručně malovaných miniaturních replik staveb světa, vyrobených s péčí a důrazem na jejich věrnost a přesnost detailů, což dětem umožňuje lépe rozpoznat významné stavby. Názvy v angličtině najdete obvykle na spodní straně figurky.   Tuba Stavby světa obsahuje 10 figurek o velikosti 4-7,5 cm a zahrnuje následující:  
Eiffelova v잊ikmá věž v PiseTádž MahalVítězný obloukSocha svobodyBig BenPyramidy v GizeEmpire state buildingParthenonMexický sedmý div světa (Kukulkánova pyramida)
 Hlavní vlastnosti:
Každá figurka je detailně navržená a ručně malovanáBalení se dá používat opakovaně, dítko tak má perfektní krabičku, do které může repliky opět uklidit.Safari Ltd. je firmou ekologickou, které záleží na bezpečí našich dětí a planety. Také proto jsou všechny výrobky bez ftalátů a jsou velmi důkladně testovány.
Safari Ltd. je předním výrobcem a celosvětovým distributorem vzdělávacích hraček v podobě autentických, ručně malovaných modelů zvířat a dětských pomůcek do přírody. My vám nabízíme kolekce tub se zvířaty, které jsou vždy tematicky zaměřené (např. farma, Austrálie, poušť, domácí mazlíčci, koně, světové památky, atd.). Mimo replik zvířat nabízíme od této firmy také celou jejich sérii „Safariology“ – životní cykly, dětské pomůcky do přírody (dalekohledy, krabičky na brouky, …). 

Brand

Safari Ltd

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.