Vyberte stránku

Piko Sada 2 osobních vagónů Eurofima Ampz 1. tř. a Bmz 2. tř. Regiojet VI – 58222

3.438,00 

Měřítko: H0
Délka modelu: 606 mm
Minimální rádius: 358 mm
Dopravce: soukromý
Éra: VI
Věk:14+

Není skladem

Popis

Novinka pro rok 2021 z produktové řady Expert! Sada dvou věrně zpracovaných čtyřnápravových osobních vozů, kombinovaného Ampz 1. třídy a oddílového Bmz 2. třídy, Eurofima Personenwagens s potiskem a lakem českého dopravce Regiojet. Model je připraven pro snadné dovybavení zvlášť určenými LED moduly interiérového a koncového osvětlení včetně ovládacího dekodéru. Hlavní vlastnosti:
čtveřice nápravmožnost dovybavit osvětlovacími moduly a ovládacím dekodéremšachta dle NEM 362 s kinematikou krátkého spřáhla
 Dokumentace:
Návod k obsluze a seznam náhradních dílů vozu Ampz 1. tř (DE, EN, F, CZ)Návod k obsluze a seznam náhradních dílů vozu Bmz 2. tř (DE, EN, F, CZ)
  Německá firma PIKO se zabývá výrobou modelů lokomotiv, vagónů, start setů, kolejnic a kolejových setů. Klasickým výrobkem, kterým se firma PIKO celosvětově proslavila, je modelová železnice. Modely železnice jsou vysoce detailní. Firma PIKO vyrábí modely ve velikostech H0 (měřítko 1:87), G (měřítko 1:25), TT (měřítko 1:120) a N (měřítko 1:160). PIKO modelové železniční výrobky pokrývají nejrůznější potřeby modelářů. Jsou pravidelně testovány a oceňovány v domácím i zahraničním tisku.

Brand

Piko

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.