Vyberte stránku

Piko Osobní vagón pro BR 412 ICE 4 2. tř. DB AG VI – 58592

2.411,00 

Měřítko: H0
Délka modelu: 321 mm
Minimální rádius: 421 mm
Dopravce: DB AG
Éra: VI
Věk:14+

Není skladem

Popis

Věrný a detailní model čtyřnápravového řadového osobního velkoprostorového vozu soupravy BR 412 ICE 4 2. třídy, provozovaného DB AG. Vyniká impozantními rozměry a ohromujícím množstvím podrobností, ať už jde o podvozek, dveře a okna, či interiér. Na střeše zaujme dvojicí filigránských kovových pantografů a výdechy klimatizace. Lakování a potisk zachycují i ty nejmenší detaily. Model je připraven pro snadné dovybavení zvlášť určeným LED modulem interiérového osvětlení. Jsou zde použita nestandardní krátká spřáhla s konektory. Hlavní vlastnosti:
určeno pro soupravu BR 412 ICE 4 DB AGčtveřice nápravmožnost dovybavit osvětlovacím modulemdvojice pantografůšachta dle NEM 362 s kinematikou krátkého spřáhla
 Dokumentace:
Brožura k modelu soupravy ICE 4 (DE)Brožura k modelu soupravy ICE 4 (EN) Návod k obsluze a seznam náhradních dílů modelu č. 58592 (DE, EN, F, NL)
  Německá firma PIKO se zabývá výrobou modelů lokomotiv, vagónů, start setů, kolejnic a kolejových setů. Klasickým výrobkem, kterým se firma PIKO celosvětově proslavila, je modelová železnice. Modely železnice jsou vysoce detailní. Firma PIKO vyrábí modely ve velikostech H0 (měřítko 1:87), G (měřítko 1:25), TT (měřítko 1:120) a N (měřítko 1:160). PIKO modelové železniční výrobky pokrývají nejrůznější potřeby modelářů. Jsou pravidelně testovány a oceňovány v domácím i zahraničním tisku.

Brand

Piko

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.