Vyberte stránku

Piko Dvoudílný kapsový vagon T3000e Wascosa s 2 návěsy Walter VI – 58979

2.526,00 

Měřítko: H0
Délka modelu: 393 mm
Minimální rádius: 358 mm
Dopravce: soukromý
Éra: VI
Věk:14+

Není skladem

Popis

Novinka pro rok 2021. Dvoudílný šestinápravový kapsový vagon T3000 Sdggmrss738. Každý díl je naložen volně uloženým návěsem LKW Walter jištěným kolíky. Systém jištění nákladu je variabilní a umožňuje vagon naložit také kontejnery nabízené v rozmanitých podobách. Model má kovový rám, který zajišťuje výborné jízdní vlastnosti a stabilitu při vysokých rychlostech. Hlavní vlastnosti:
dvoudílný vagonšestice nápravdvojice volně uložených, zajištěných návěsůvariabilní systém jištění nákladušachta dle NEM 362 s kinematikou krátkého spřáhla
 Dokumentace:
Návod k obsluze a seznam náhradních dílů kapsových vozů T3000e (DE, EN, F, ITA, S, CHN, NL, RUS)
  Německá firma PIKO se zabývá výrobou modelů lokomotiv, vagónů, start setů, kolejnic a kolejových setů. Klasickým výrobkem, kterým se firma PIKO celosvětově proslavila, je modelová železnice. Modely železnice jsou vysoce detailní. Firma PIKO vyrábí modely ve velikostech H0 (měřítko 1:87), G (měřítko 1:25), TT (měřítko 1:120) a N (měřítko 1:160). PIKO modelové železniční výrobky pokrývají nejrůznější potřeby modelářů. Jsou pravidelně testovány a oceňovány v domácím i zahraničním tisku.

Brand

Piko

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.