Vyberte stránku

Piko Dieselová lokomotiva vč. dig. dekodéru BR V T 720 ČSD IV – 52428

7.425,00 

Měřítko: H0
Délka modelu: 144 mm
Minimální rádius: 358 mm
Napájení: DC
Ovládání: digitální
Osvětlení: ano
Zvuk: ano
Dopravce: ČSD
Éra: IV
Věk: 14+

Není skladem

Popis

Novinka pro rok 2021 z produktové řady Expert! Věrný a detailní model posunovací dieselové lokomotivy BR 107 ( BR T 435) v barvách a potisku ČSD. Precizní zpracování podtrhují detaily lisování na čele lokomotivy. Barevné provedení i potisk, zahrnující veškeré dekorativní prvky, jsou nejvyšší kvality, odpovídající produktové řadě. Model je osazen výkonným, setrvačníky vybaveným motorem. Bílé/červené LED osvětlení se mění v závislosti na směru jízdy. Osvětlena je rovněž kabina strojvedoucího a poznávací značka, vše přepínatelné s pomocí digitálního ovládání. Model je vybaven digitálním dekodérem se zvukovým modulem a reproduktorem, který obsahuje knihovnu zvuků věrných předloze. Je kompatibilní s protokoly DCC, Rail-ComPlus®, Motorola® a Selectrix®, a umožňuje i provoz v analogovém režimu. Příslušný provozní režim umí sám chytře rozeznat. S ovládacími jednotkami PIKO SmartControl, nebo i jednotkami kompatibilními s formátem mfx®, nabízí široké možnosti individuálního mapování. Hlavní vlastnosti:
vestavěn digitální dekodér se zvukovým modulem a reproduktorem čtveřice nápravmotor s dvojicí setrvačníkůdvojice bandážovaných hnacích kolsvětla s přepínáním barvy dle směru jízdyosvětlení interiérurozhraní PluX22 dle NEM 658kinematika krátkého spřáhla s šachtou dle NEM
 Dokumentace:
Obecné informace k BR 107 (DE, EN, F, NL)
 Německá firma PIKO se zabývá výrobou modelů lokomotiv, vagónu, start setů, kolejiva a kolejových setů. Klasickým výrobkem, kterým se firma PIKO celosvětově proslavila, je modelová železnice. Modely železnice jsou vysoce detailní. Firma PIKO vyrábí modely ve velikostech H0 (měřítko 1:87), G (měřítko 1:25), TT (měřítko 1:120) a N (měřítko 1:160). PIKO modelové železniční výrobky pokrývají nejrůznější potřeby modelářů. Jsou pravidelně testovány a oceňovány v domácím i zahraničním tisku.

Brand

Piko

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.