Vyberte stránku

Piko Dieselová lokomotiva T 669.1 ČSD VI – 59789

4.300,00 

Měřítko: H0
Délka modelu: 199 mm
Minimální rádius: 358 mm
Napájení: DC
Ovládání: analogové
Osvětlení: ano
Zvuk: ne
Dopravce: ČSD
Éra: VI
Věk: 14+

2 skladem

Katalogové číslo: PI59789 Kategorie: , ,

Popis

Věrný a detailní model původně exportní dieselové lokomotivy T 669.1 v barvách a potisku ČSD. Barevné provedení i potisk, zahrnující veškeré dekorativní prvky, jsou nejvyšší kvality, odpovídající produktové řadě Expert. Lokomotiva je osazena výkonným, setrvačníky vybaveným motorem a moment je přenášen uhlopříčně uspořádanými bandážovanými koly na vnitřních nápravách podvozku, poháněné jsou však čtyři nápravy. Bílé/červené LED osvětlení se mění v závislosti na směru jízdy a osvětleno je rovněž provozní číslo lokomotivy. Model je možno rozšířit zvlášť určeným digitálním dekodérem se zvukovým modulem a reproduktorem. Hlavní vlastnosti:
šestice nápravmotor s dvojicí setrvačníkůdvojice bandážovaných hnacích kolsvětla s přepínáním barvy dle směru jízdyosvětlení provozního číslarozhraní PluX22 dle NEM 658šachta dle NEM 362 s kinematikou krátkého spřáhla
 Dokumentace:
Návod k obsluze a seznam náhradních dílů modelu č. 59789 (DE, EN, F, ITA, S, CHN, NL, POL, RUS, CZ)
 Německá firma PIKO se zabývá výrobou modelů lokomotiv, vagónu, start setů, kolejiva a kolejových setů. Klasickým výrobkem, kterým se firma PIKO celosvětově proslavila, je modelová železnice. Modely železnice jsou vysoce detailní. Firma PIKO vyrábí modely ve velikostech H0 (měřítko 1:87), G (měřítko 1:25), TT (měřítko 1:120) a N (měřítko 1:160). PIKO modelové železniční výrobky pokrývají nejrůznější potřeby modelářů. Jsou pravidelně testovány a oceňovány v domácím i zahraničním tisku.

Brand

Piko

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.