Vyberte stránku

Pexi Věže rodinná hra

198,00 

Rozměr: 25,5x6x24,5 cm
Věk: 6+
Materiál: plast, karton
Obsahuje: Kuličky malé 8 ks. Kuličky střední 8 ks. Kuličky velké 8 ks. Kostky 8 ks. Žetony kolečka 4 ks. Žetony čtverce 4 ks. žetony trojúhelník 4 ks. karty se vzory 16 ks. přesýpací hodiny, návod.

2 skladem

Katalogové číslo: PEA2208 Kategorie: ,

Popis

Rodinná hra pro 2-4 hráče od 6 let. Hra na zručnost a pevnou ruku i nervy. Vyrovnej co nejvyšší věž z různě tvarovaných dílů ve 3 různých vzrušujících soutěžích.  Držte balanc, co to jde! Dovednostní hra ve 3 variantách. Úkolem hráčů je postavit věž z plastových dílků různého tvaru a velikosti. V závislosti na variantě hry vyhrává ten, kdo nejrychleji sestaví daný vzor věže nebo kdo postaví věž nejvyšší.  Hra je neobvykle emotivní, učí trpělivosti, přesnosti, zručnosti a sebeovládání.  Obsah balení:
Kuličky malé 8 ksKuličky střední 8 ksKuličky velké 8 ksKostky 8 ksŽetony kolečka 4 ksŽetony čtverce 4 ksŽetony trojúhelník 4 ks Karty se vzory 16 ksPřesýpací hodinyČeský a slovenský návod ke hře
   Krédem české značky Pexi je dodávat kvalitní, zajímavé hračky a hry za rozumnou cenu, dostupné co nejširší vrstvě zákazníků, které mají pro své uživatele smysl a užitek. Hračky musí vždy splňovat přísné normy pro výrobu hraček EN 71 a označení CE.

Brand

Pexi

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.