Vyberte stránku

Pexi Sport&Fun TREFA na 10

427,00 

Rozměr: 28x10x41,5 cm
Věk: 3+
Materiál: karton, plast
Obsahuje: Plachta s terčem – 1 ks. Sáčky na házení – 12 ks (4x 3 ks po1 barvě). Kolečka/základny – 3 ks. Stíratelná tabule – 1 ks. Fix – 1 ks. Provázek – 1 ks. Přesýpací hodiny – 1 ks.

1 skladem

Popis

Kdo z vás hází nejpřesněji? Rychleji, dále, přesněji – buďte jako olympijští sportovci! Prověří vás celkem 8 různých variant her pro 2-4 hráče od 3 let, při nichž házíte sáčky na velkou plachtu s bodovaným terčem a snažíte se svým soupeřům dokázat, kdo má skutečně přesné “jestřábí” oko!  Skvělá zábava na ven i na doma.  Víte, proč pohybové hry nikdy nevycházejí z módy? Protože se jimi můžete zabavit jak doma, tak i na čerstvém vzduchu a garantují skvělou zábavu hráčům v každém věku! Seznam se s „Trefou na 10“, dokonalou hrou, při níž házíte sáčky na plachtu s bodovaným terčem a snažíte se svým soupeřům dokázat, kdo má skutečně přesné “jestřábí” oko!  Hody na čas? Hody v běhu? Hody na přesnost?  Díky 8 verzím her si budete moci vyzkoušet všechny způsoby! Takže neztrácejte čas a začněte se bavit!   Základem her je velká barevná podložka s terčem o rozměrech 80 x 120 cm. Kromě terče ve hře najdete kotouče – základny, které zpestřují a zatraktivňují soutěže (v závislosti na variantě). Díky kotoučům můžete získávat extra body, nebo naopak vynulovat předchozí úspěchy. Kotouče vás také přimějí proběhnout se, takže nastartujete všechny části těla. Hra poskytuje nejen skvělou zábavu, ale také zlepší fyzickou kondici a zajistí celkový rozvoj těla.  Obsah balení:
Plachta s terčem 1 ks Sáčky na házení 12 ks (4x 3 ks po1 barvě)Kolečka/základny 3 ksStíratelná tabule 1 ksFix 1 ksProvázek 1 ksPřesýpací hodiny 1 ksČeský a slovenský návod
   Krédem české značky Pexi je dodávat kvalitní, zajímavé hračky a hry za rozumnou cenu, dostupné co nejširší vrstvě zákazníků, které mají pro své uživatele smysl a užitek. Hračky musí vždy splňovat přísné normy pro výrobu hraček EN 71 a označení CE.

Brand

Pexi

Další informace

Hmotnost 1.78 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.