Vyberte stránku

NUK FC lahvička na učení PP DISNEY-Medvídek Pú 150ml béžová

241,00 

Věk: 6-18 měs.
Materiál: vysoce kvalitní a nerozbitný polypropylen,silikon
Neobsahuje BPA
Měkké silikonové nekapající pítko
NUK Anti-Kolikový Systém
1 ks

Není skladem

Katalogové číslo: NU10743826-BEZ Kategorie: ,

Popis

Medvídek Pú těšil děti mnoha generací. Nyní se vrací na lahvích NUK, aby dělal radost i našim ratolestem.  Důležitým krokem ve vývoji dětí je naučit se pít bez vaší pomoci. Aby naše lahvičky co nejvíce pomáhaly vašemu dítěti při prvních krůčcích k samostatnému pití, disponují pohodlnou silikonovou nápitkou a ergonomicky tvarovanými držátky s výstupky proti vyklouznutí. Přechod od krmení z láhve k nezávislému pití nebyl nikdy tak hladký.  Hlavní vlastnosti:
Pro hladký přechod od kojení nebo krmení z láhve k nezávislému a samostatnému pití dítěteS pohodlnou, měkkou, silikonovou, nekapající nápitkou z měkkého silikonuErgonomicky tvarovaná protiskluzová držátkaS komponenty na FIRST CHOICE PP-láhve, šroubovací kroužek, těsnící víčko a ochranný krytSnadno rozmontovatelný – ideální pro přípravu pokrmů i čištění Součástí je šroubovací kroužek, těsnící víčko a ochranný kryt Kompatibilní se všemi komponenty z řady NUK First Choice Neobsahuje BPA
Výrobky NUK jsou vyvíjeny na základě medicínských vědomostí a na základě zkušeností matek. Proto jsou všechny výrobky NUK označené značkou „NUK zkušenost PLUS”. Tato znalost, odvozená z pochopení všedního života maminek a porodních asistentek, odlišuje výrobky NUK od konkurence a zároveň přispívá k tomu, aby každý náš výrobek učinil mateřství nejkrásnějším obdobím v životě ženy.Když v roce 1956 představil NUK první ortodontický dudlík vyvinutý profesorem doktorem Baltersem a zubním lékařem Müllerem, byl položen základní kámen značky, jejímž jediným cílem bylo uspokojovat zvláštní potřeby matek a dětí. V průběhu uplynulých pěti desítek let přerostly znalosti, které NUK nashromáždil, do jedinečné pokladnice zkušeností.

Brand

Nuk

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.