Vyberte stránku

KidKraft Kuchyňka velká Big Bright Deluxe

7.040,00 

Rozměr: 107x44x109 cm
Rozměry balení: 125x53x23 cm
Věk: 3+
Materiál: MDF, lamino a T-tvarování, plast

2 skladem

Katalogové číslo: 53100 Kategorie: , ,

Popis

KidKraft Kuchyňka velká Big Bright Deluxe  Velká kuchyňka na hraní s celou škálou funkčních doplňků, včetně myčky, hodin, telefonu a mikrovlnné trouby. Dostatečná velikost umožňuje více dětem hrát si společně. Spotřebiči v kuchyňce jsou chladnička, mrazák, mikrovlnná trouba, trouba a myčka. Otevíratelná dvířka u všech spotřebičů.  Rozměry: šířka 109 cm, hloubka 41 cm, výška 109 cm Vyrobeno z MDF, lamino a T-tvarování, plast Balené s podrobným, krok-za-krokem návodem Hmotnost 38 kg  Dortík není součástí balení.  Hlavní vlastnosti:
odnímatelný dřez pro rychlé a snadné čištění dosti velká na to, aby si s ní mohlo hrát více dětí najednou Veselý designe
  Nizozemská společnost Kidkraft je designérským výrobcem nápaditých hraček a dárkových předmětů známých nejen pod toutou značkou. Společnost byla založena v roce 1968 a od počátku bylo jejím cílem vytvářet charakteristické výrobky. Dnes je KidKraft jedním z předních výrobců dřevěných hraček a pokojového vybavení ve Spojených státech, který se nově otevírá celé Evropě. Vzhledem k tomu, že KidKraft byla založena inženýry, jsou návrhy výrobků nad rámec toho, co jen oko shlédne, což vyvyšuje jejich produkty nad všechny ostatní a zvyšuje spokojenost zákazníka. Společnost je zaměřena na přísné standardy kvality. Všechny KidKraft výrobky jsou testovány, aby bylo zajištěno, že jsou v souladu s bezpečnosti hraček EN71 Standard.

Brand

Kidkraft

Další informace

Hmotnost 40 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.