Vyberte stránku

Hess Řetízek na dudlkí žabka Toni

227,00 

Věk: 0m+
Materiál: dřevo

7 skladem

Katalogové číslo: HS13705 Kategorie: ,

Popis

Hess Řetízek na dudlík žabka Toni  Ručně vyráběný dřevěný řetízek na dudlík vhodný pro použití od narození. Vyrobeno v Německu.  Hlavní vlastnosti:
Díky silikonovému kroužku lze uchytit téměř každý dudlík Všechny materiály jsou odolné vůči slinám a potu a neobsahují škodlivé látky
 Abyste si užili řetízek po dlouhou dobu, vyhněte se nadměrnému vystavení vodě, řetízek čistěte pouze navlhčeným hadříkem. Řetízek není hračka, používá se k připevnění dudlíku.   Firma Hess byla založena Günterem Hessem v malém německém městečku Olbernhau v roce 1990. Nejprve na hračkách pracoval jen pan majitel ve sklepě a garáži, dnes již zaměstnává více než 50 pracovníků. Všechny hračky jsou kompletovány ručně. Ve firmě Hess se zaměřují na nemluvňata a batolata, takže je důležitá bezpečnost hraček, které odpovídají standardě EN 71 a ostatním bezpečnostním regulacím. Vyrábí širokou škálu barevných a inovativních hraček pro děti. Od dudlíků s řetízky, chrastítka, puzzle až po houpací koně, všechny hračky jsou vyrobeny 100% v Německu. Hess používá jen lokální dřevo jako buk a javor a vždy jej zpracovává s ohledem na životní prostředí a za použití materiálů šetrných k přírodě. Jejich cílem je udělat životy dětí o něco zajímavějšími, podpořit a doprovázet je v rozvoji.

Brand

Hess

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.