Vyberte stránku

Hess Nástěnný metr Sovičky

580,00 

Měřící stupnice: 80-151 cm
Vyrobek je dekorace, ne hračka
Materiál: dřevo

3 skladem

Katalogové číslo: HS14623 Kategorie: ,

Popis

S touto láskyplně navrženou dřevěnou dekorací v podobě nástěnného mětru je ještě zábavnější sledovat, jak vaše ratolesti rostou.  Hlavní vlastnosti:
Barevný design vhodný pro děti Měřící stupnice od 80 do 151 cm Rozkládací pro úsporu místa Šňůrka na zavěšení100% vyrobeno v Německu
   Firma Hess byla založena Günterem Hessem v malém německém městečku Olbernhau v roce 1990. Nejprve na hračkách pracoval jen pan majitel ve sklepě a garáži, dnes již zaměstnává více než 50 pracovníků. Všechny hračky jsou kompletovány ručně. Ve firmě Hess se zaměřují na nemluvňata a batolata, takže je důležitá bezpečnost hraček, které odpovídají standardě EN 71 a ostatním bezpečnostním regulacím. Vyrábí širokou škálu barevných a inovativních hraček pro děti. Od dudlíků s řetízky, chrastítka, puzzle až po houpací koně, všechny hračky jsou vyrobeny 100% v Německu. Hess používá jen lokální dřevo jako buk a javor a vždy jej zpracovává s ohledem na životní prostředí a za použití materiálů šetrných k přírodě. Jejich cílem je udělat životy dětí o něco zajímavějšími, podpořit a doprovázet je v rozvoji.

Brand

Hess

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.