Vyberte stránku

Green Toys Raketa červená

786,00 

Rozměry: 23x29x20 cm
Věk: 2+
Materiál: recyklovaný plast z láhví od mléka

1 skladem

Katalogové číslo: GTRKTR1040 Kategorie: ,

Popis

Pokud hledáte plastové hračky na písek nebo do vody a při tom vám velmi záleží na bezpečnosti vašich dětí, nabízíme vám americkou značku ekologických hraček Green toys, která je populární nejen v americe, ale se svými výrobky sklízí neuvěřitelné úspěchy po celém světě.Green toys, to je především odpovědná výroba hraček z recyklovaného plastu láhví od mléka.Hlavní vlastnosti:
bezpečný materiál pro děti, který neobsahuje PVC, Bisfenol ani ftaláty pevný a hladký materiál originální designtaké obal je 100% ekologický a recyklovatelný
 Podpořte naši planetu a kupte dětem právě hračku Green toys. Americká značka Green Toys je předním výrobcem ekologicky a sociálně odpovědných hraček pro děti. Jejich výrobky jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného plastu z primárního zdroje recyklovaných lahví na mléko. Do jejich fascinujícího rozsahu patří delikátní kuchyňské předměty i skvěle navržená vozidla, lodě, letadla a další. Green toys povzbuzuje děti k péči o životní prostředí. Pomocí jejich produktů můžete ukázat, že vy také. K dnešnímu dni Green Toys recykloval 15 milionů obalů na mléko, z kterých vznikly skvělé zelené hračky!

Brand

Green Toys

Další informace

Hmotnost 0.26 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.