Vyberte stránku

DoDo Dětská LED lampička beruška

1.130,00 

Rozměry: 35×50 cm

1 skladem

Katalogové číslo: NL3LED Kategorie: ,

Popis

Nástěnná lampička vydává příjemné náladové osvětlení . Led lampičky s nádhernou dekorací – možnost nastavení intenzity osvětlení , spotřeba 1W – za měsíc prosvítíte méně jak 4Kč i když bude lampička svítit 24 hodin denně!!! Led nasvětlují hlavní dekoraci , takže i při nejnižší intenzitě je dekorace krásně vidět…Nastavení intenzity osvětlení , zapnutí a vypnutí lampičky se provádí otočným vypínačem , který je osazen dekorací – kytička . Lampička je osazena moderním zdrojem světla – LED diodami – 1W Lampičky procházejí jednotlivě ve výrobním procesu složitou a přísnou kontrolou kvality a jsou certifikovány ELEKTROTECHNICKÝM ZKUŠEBNÍM ÚSTAVEM v Praze. Certifikát č. 1110260.Česká chráněná dílna, která zaměstnává invalidní spoluobčany vyrábějící ručně malované dětské dekorace a doplňky do pokojíčků.Na samotě u ….

To máte třeba DEKORACE:dekorace na zeď , dekorace dřevěné , dětské tapety , metry , nástěnné lampičky , dětské poličky, pěnové dekorace, textilní dekorace …..

pak třeba vybavení pokojíčku – To máte : dětské věšáčky , dětské hodiny , dětské povlečení , hračky dřevěnné , hračky textilní , třeba s motivem krtečka a mnoho dalších doplňků pro dětský pokoj a to vše tady u nás pro Vás…

Brand

DoDo

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.