Vyberte stránku

DoDo Dálkový ovladač LED lampičky

350,00 

Rozměry: 42x12x3 mm

Není skladem

Katalogové číslo: LEDOVL Kategorie: ,

Popis

Nastavení intenzity osvětlení , zapnutí a vypnutí lampičky se provádí dálkovým ovládáním , takže pokud  uprostřed noci potřebujete rozsvítit lampičku u postýlky Vaší ratolesti , tak s dálkovým ovládáním to je hračka… Po rozsvícení se lampička rozsvítí  v takové intenzitě , jakou jste měli nastavenu před jejím vypnutím , takže když si nastavíte nízkou intenzitu osvětlení , tak po zapnutí to neoslní , ale začne svítit tou intenzitou kterou jste měli nastavenu před vypnutím lampičky.

Ultra tenký dálkový ovladač – dosah až 15m i přes zeď!!!

Jedná se o úplně nový model dálkového ovládání . 

Dálkovým ovladačem můžete pásek vypnout, zapnout, plynule stmívat, nebo využít přímopředprogramovaného svitu 25%,50%,100%.

Tento model má oproti jiným modelům možnost nechat světlo blikat v několika různích předprogramovaných programech a rychlostech .

1. Dynamický režim: 8 typů ( postupná změna , Signální světla, strobo, dýchání, svíčky)2. Rychlost dynamického režimu: 6 rychlostí3.Ruční  ovládání jasu: 10 stupňů4.Pracovní teplota: -30 ~ 75 stupňů Celsia5.Rozměry modulu: 42 * 12 * 3mm6.Speciální funkce: Automatická paměť7.Může ovládat vdálenost 15m i přes zeď!Lampička je osazena moderním zdrojem světla – LED diodami – 1W Lampičky procházejí jednotlivě ve výrobním procesu složitou a přísnou kontrolou kvality a jsou certifikovány ELEKTROTECHNICKÝM ZKUŠEBNÍM ÚSTAVEM v Praze. Certifikát č. 1110260.Česká chráněná dílna, která zaměstnává invalidní spoluobčany vyrábějící ručně malované dětské dekorace a doplňky do pokojíčků.Na samotě u ….

To máte třeba DEKORACE:dekorace na zeď , dekorace dřevěné , dětské tapety , metry , nástěnné lampičky , dětské poličky, pěnové dekorace, textilní dekorace …..

pak třeba vybavení pokojíčku – To máte : dětské věšáčky , dětské hodiny , dětské povlečení , hračky dřevěnné , hračky textilní , třeba s motivem krtečka a mnoho dalších doplňků pro dětský pokoj a to vše tady u nás pro Vás…

Brand

DoDo

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.