Vyberte stránku

Bruder Traktor MASSEY FERGUSON se sklopným vozem červený

782,00 

Rozměry: 67×16,5×17,5 cm
Věk: 3+
Materiál: ABS plast
Kvalitní funkční plastový model v měřítku 1:16

3 skladem

Popis

Bruder Traktor MASSEY FERGUSON se sklopným vozem červený Bruder traktor Massey Ferguson 7480 s valníkem BR2211 se pyšní moderním červenobílým designem značky Massey Ferguson. Jedná se o detailně propracovaný model s valníkem – sklápěčkou s mnoha funkcemi. Traktor má otevíratelný motorový prostor, dvířka, funkční řízení – součástí je druhý volant s delším ramenem, který se zasune do stávajícího volantu v kabině střešním výsuvným otvorem a tím velmi usnadní ovládání stroje. Otevíratelná kapota motoru umožňuje nahlédnout na blok motoru a traktoru nechybí ani odolné profilované pneumatiky, které jsou vhodné pro každý terén. Traktor lze též dovybavit čelním nakladačem (BR2005/2317). Součástí tohoto setu je plně funkční přívěs neboli valník, který se dá postavit samostatně – součástí je sklápěcí opěrná noha. Má pevné profilované pneumatiky a lze ho kombinovat se všemi traktory profi série Mercedes Benz.Hlavní vlastnosti:
mnoho funkcíotevíratelný motorový prostor i dvířkafunkční řízení – součástí je druhý volant s delším ramenemplně funkční přívěs
Německá značka Bruder vyrábí realistické modely dopravních a stavebních prostředků nejvyšší kvality s tradicí rodinné firmy již 80 let. Hračky Bruder jsou navrhovány dle reálných strojů do nejmenších detailů s funkčními mechanickými vlastnostmi. Hračky Bruder a jejich příslušenství  jsou mezi sebou kompatibilní a variabilní. Každý kluk je nadšený z modelů aut a strojů, ale značka Bruder dává něco víc – funkčnost, reálnost, detaily a kvalitu použitého materiálu. Značka Bruder rozčleňuje hračky do třech sérií – Bruder – RoundMax,  Profi série a Mini série.

Brand

Bruder

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.