Vyberte stránku

Bruder Traktor JOHN DEERE 7930 + čelní nakladač

732,00 

Rozměry: 44×17,5×20,5 cm
Věk: 3+
Materiál: plast
Kvalitní funkční plastový model v měřítku 1:16

1 skladem

Popis

Bruder Traktor JOHN DEERE 7930 + čelní nakladač  Velmi detailně propracovaný model traktoru JOHN DEERE 7930 s čelním nakladačem a mnoha funkcemi. Otevíratelný motorový prostor, výškově nastavitelné závěsné zařízení, zasklená kabina, funkční řízení – součástí druhý volant s delším ramenem, který se zasune do stávajícího volantu v kabině a provleče se výsuvným otvorem ve střeše – velmi usnadní ovládání stroje. Součástí dodávky je čelní lžíce. Materiál je vhodný pro hraní doma i venku. Nevhodné pro děti do 3 let. Hlavní vlastnosti:
detailně propracovaný model traktorumnoho funkcíotevíratelný motorový prostorvýškově nastavitelné závěsné zařízenízasklená kabina řidičedruhý volant pro snadné řízeníčelní lžíce součástí
Německá značka Bruder vyrábí realistické modely dopravních a stavebních prostředků nejvyšší kvality s tradicí rodinné firmy již 80 let. Hračky Bruder jsou navrhovány dle reálných strojů do nejmenších detailů s funkčními mechanickými vlastnostmi. Hračky Bruder a jejich příslušenství  jsou mezi sebou kompatibilní a variabilní. Každý kluk je nadšený z modelů aut a strojů, ale značka Bruder dává něco víc – funkčnost, reálnost, detaily a kvalitu použitého materiálu. Značka Bruder rozčleňuje hračky do třech sérií – Bruder – RoundMax,  Profi série a Mini série.

Brand

Bruder

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.