Vyberte stránku

Bruder Traktor DEUTZ Agrotron X720

629,00 

Rozměry: 35,5x18x20,4 cm
Věk: 4+
Materiál: ABS plast
Kvalitní funkční model v měřítku 1:16

1 skladem

Popis

Bruder Traktor DEUTZ Agrotron X720 Bruder traktor DEUTZ AGROTRON X720 je propracovaný model traktoru s mnoha funkcemi. Model s otvíratelnými dveřmi, tažným zařízením, s nastavitelným zdvihacím mechanismem, otvíratelnou kapotou, odnímatelným hydraulickým zařízením vpředu. Traktor je řiditelný pomocí přídavné řídící tyče skrz posouvatelnou střechu.  Hlavní vlastnosti:
mnoho funkcíotevíratelné dveřetažné zařízenínastavitelný zdvihací mechanismusotevíratelná kapotahydraulické zařízenípomocná řídící tyč
Německá značka Bruder vyrábí realistické modely dopravních a stavebních prostředků nejvyšší kvality s tradicí rodinné firmy již 80 let. Hračky Bruder jsou navrhovány dle reálných strojů do nejmenších detailů s funkčními mechanickými vlastnostmi. Hračky Bruder a jejich příslušenství  jsou mezi sebou kompatibilní a variabilní. Každý kluk je nadšený z modelů aut a strojů, ale značka Bruder dává něco víc – funkčnost, reálnost, detaily a kvalitu použitého materiálu. Značka Bruder rozčleňuje hračky do třech sérií – Bruder – RoundMax,  Profi série a Mini série.

Brand

Bruder

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.