Vyberte stránku

Bruder Secí stroj LEMKEN Solitair 9

691,00 

Rozměry: 43,5x32x15 cm
Věk: 4+
Materiál: plast
Kvalitní funkční plastový model v měřítku 1:16

Není skladem

Popis

Bruder Secí stroj LEMKEN Solitair 9 Secí stroj LEMKEN Solitair je naprosto detailně provedený stroj, který je věrnou kopií originálního stroje LEMKEN. Nabízí množství funkcí – je vybaven zásobníkem na osivo, který je možné naplnit pískem, nebo jiným sypkým materiálem a opět snadno vyprázdnit pomocí přepnutí páčky. V zadní části jsou umístěné sklápěcí schody, které umožňují přístup k zásobníku a rameno secího stroje je možné při převozu sklopit do transportní polohy. Disky na secí jednotce jsou pohyblivé a závěs je o 180° otočný. Lze připojit k traktorům série 20xx, 21xx a 30xx.Hlavní vlastnosti:
mnoho funkcízásobník na osivosklápěcí schodysklápěcí ramenootočný závěs o 180° kompatibilní s traktory série 20xx, 21xx a 30xx
Německá značka Bruder vyrábí realistické modely dopravních a stavebních prostředků nejvyšší kvality s tradicí rodinné firmy již 80 let. Hračky Bruder jsou navrhovány dle reálných strojů do nejmenších detailů s funkčními mechanickými vlastnostmi. Hračky Bruder a jejich příslušenství  jsou mezi sebou kompatibilní a variabilní. Každý kluk je nadšený z modelů aut a strojů, ale značka Bruder dává něco víc – funkčnost, reálnost, detaily a kvalitu použitého materiálu. Značka Bruder rozčleňuje hračky do třech sérií – Bruder – RoundMax,  Profi série a Mini série.

Brand

Bruder

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.