Vyberte stránku

Bruder Pöttinger secí stroj

630,00 

Rozměry: 25x20x12,5 cm 
Věk: 4+
Materiál: ABS plast
Kvalitní funkční plastový model v měřítku 1:16

Není skladem

Popis

Bruder Pöttinger secí stroj Secí stroj Pöttinger Bruder 2347 je novinkou roku 2014. Stejně jako všechny ostatní modely Bruder je i tento model propracovaný do posledních detailů a obsahuje spoustu zajímavých funkčních prvků. Secí stroj Pöttinger je nezbytným pomocníkem každého malého zemědělce. Secí stroj je používán pro přesné setí nejen obilovin. Model má otevírací zásobník, funkční setí. Pro přepravu se secí mechanizmus dá zvednout. Model Bruder 2347 je kompatibilní s traktory Bruder série Super Pro (020…) a série Prémium Pro (030…). Ještě více zábavy si užijete, pokud si pořídíte figurky a další příslušenství BWORLD. Rozšiřte svou sbírku modelů Bruder o další novinky Bruder. Hlavní vlastnosti:
spoustu zajímavých funkčních prvkůotevírací zásobníkfunkční setízvedací mechanismuskompatibilní s traktory série Super Pro (020…) a série Prémium Pro (030…)
Německá značka Bruder vyrábí realistické modely dopravních a stavebních prostředků nejvyšší kvality s tradicí rodinné firmy již 80 let. Hračky Bruder jsou navrhovány dle reálných strojů do nejmenších detailů s funkčními mechanickými vlastnostmi. Hračky Bruder a jejich příslušenství  jsou mezi sebou kompatibilní a variabilní. Každý kluk je nadšený z modelů aut a strojů, ale značka Bruder dává něco víc – funkčnost, reálnost, detaily a kvalitu použitého materiálu. Značka Bruder rozčleňuje hračky do třech sérií – Bruder – RoundMax,  Profi série a Mini série.

Brand

Bruder

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.