Vyberte stránku

Bruder Mercedes Benz AROCS s radlicí na sníh

1.179,00 

Rozměry: 62x21x21,5 cm
Věk: 4+
Materiál: plast
Kvalitní funkční model v měřítku 1:16

4 skladem

Popis

Bruder Mercedes Benz AROCS s radlicí na sníh  MB Arocs s radlicí na sníh Nákladní auto Bruder 3685 je propracované do posledních detailů a jistě potěší každého příznivce modelů Bruder a značky Mercedes-Benz. Model je vybaven spoustou funkčních prvků, např. sklopná vnější zrcátka, otevíratelné dveře kabiny, profilované pneumatiky, plně funkční sypací mechanismus s šnekovým dopravníkem (ovládání pomocí páky), otevíratelný zásobník na posyp a otočná sněžná radlice. Sněžná radlice je ovládána pomocí páky a má nastavitelný úhel +/- 30°, adaptér pro připojení k traktorům nebo nákladním automobilům. Bruder MB Arocs je kompatibilní s figurkami BWORLD.  Hlavní vlastnosti:
spousta funkčních prvkůsklopná vnější zrcátkaotevíratelné dveřeprofilované pneumatikyplně funkční sypací mechanismus s šnekovým dopravníkemotevíratelný zásobník na posypotočná sněžná radlice – úhel +/- 30°kompatibilní s figurkami BWORLD
 Německá značka Bruder vyrábí realistické modely dopravních a stavebních prostředků nejvyšší kvality s tradicí rodinné firmy již 80 let. Hračky Bruder jsou navrhovány dle reálných strojů do nejmenších detailů s funkčními mechanickými vlastnostmi. Hračky Bruder a jejich příslušenství  jsou mezi sebou kompatibilní a variabilní. Každé dítě je nadšené z modelů aut a strojů, ale značka Bruder dává něco víc – funkčnost, reálnost, detaily a kvalitu použitého materiálu. Značka Bruder rozčleňuje hračky do třech sérií – Bruder – RoundMax,  Profi série a Mini série. 

Brand

Bruder

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.