Vyberte stránku

Bruder Mercedes Benz AROCS domíchávač

1.138,00 

Rozměry: 58×18,5×27 cm
Věk: 4+
Materiál: plast
Kvalitní funkční plastový model v měřítku 1:16

Není skladem

Popis

Bruder Mercedes Benz AROCS domíchávač Mercedes Benz Arocs míchačka je velký čtyřnápravový domíchávač betonu doladěný do nejmenších detailů. Je vybaven otočným míchacím bubnem a výklopným trativodem. Čelní sklo kabiny je vyrobeno z vysoce odolného nerozbitného polykarbonátu, zrcátka jsou sklopná a dveře kabiny lze otevřít. Celý vůz je osazen měkkými profilovými pneumatikami. K nákladnímu vozu Mercedes Benz Arocs lze dokoupit a nainstalovat světelný a zvukový maják BR2801. Kompatibilní s figurkami Bworld. Hlavní vlastnosti:
velký čtyřnápravový domíchávač betonu otočný míchací buben a výklopný trativodsklopná zrcátka a otevíratelné dveře kabiny
 Německá značka Bruder vyrábí realistické modely dopravních a stavebních prostředků nejvyšší kvality s tradicí rodinné firmy již 80 let. Hračky Bruder jsou navrhovány dle reálných strojů do nejmenších detailů s funkčními mechanickými vlastnostmi. Hračky Bruder a jejich příslušenství  jsou mezi sebou kompatibilní a variabilní. Každý kluk je nadšený z modelů aut a strojů, ale značka Bruder dává něco víc – funkčnost, reálnost, detaily a kvalitu použitého materiálu. Značka Bruder rozčleňuje hračky do třech sérií – Bruder – RoundMax,  Profi série a Mini série.

Brand

Bruder

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.