Vyberte stránku

Bruder LAND ROVER + přepravník na koně

940,00 

Rozměry: 61,5x14x18,5 cm
Věk: 3+
Materiál: plast
Kvalitní funkční plastový model v měřítku 1:16

Není skladem

Katalogové číslo: BR2592 Kategorie: , , ,

Popis

Bruder LAND ROVER + přepravník na koně  Bruder LAND ROVER DEFENDER zelený s přívěsem a koněm je térénní dvounápravový vůz propracovaný do detailů. Má otevíratelný motorový prostor s detailním zpracováním pohonného agregátu, otevírání dveří, odpružené obě nápravy, otevírání zadních dveří nákladového prostoru, odnímatelné závěsné zařízení, střešní zahrádku, funkční řízení. Vůz lze ovládat buď klasickým volantem na místě řidiče, nebo je možné použít prodloužený volant a zasunout jej do adaptéru ve středovém panelu LAND ROVERU po otevření střešního okna, což usnadní ovládání vozu. Prodloužený volant je součástí vozu a je umístěn v podvozku. Přívěs má zadní nájezd a otvíratelné zadní i boční dveře.Hlavní vlastnosti:
térénní dvounápravový vůzotevíratelný motorový prostorotevírácí dveříodpružené nápravyotevírátelné zadní dveře nákladového prostoruodnímatelné závěsné zařízenístřešní zahrádkaotevření střešního oknapřívěs se zadním nájezdem a otvíratelnými zadními i bočními dveřmi
 Německá značka Bruder vyrábí realistické modely dopravních a stavebních prostředků nejvyšší kvality s tradicí rodinné firmy již 80 let. Hračky Bruder jsou navrhovány dle reálných strojů do nejmenších detailů s funkčními mechanickými vlastnostmi. Hračky Bruder a jejich příslušenství  jsou mezi sebou kompatibilní a variabilní. Každý kluk je nadšený z modelů aut a strojů, ale značka Bruder dává něco víc – funkčnost, reálnost, detaily a kvalitu použitého materiálu. Značka Bruder rozčleňuje hračky do třech sérií – Bruder – RoundMax,  Profi série a Mini série.

Brand

Bruder

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.