Vyberte stránku

Bruder Hasičské auto MAN 1:16

973,00 

Rozměry: 47×17,5×24,2 cm
Věk: 3+
Materiál: plast
Kvalitní funkční plastový model v měřítku 1:16

2 skladem

Katalogové číslo: BR2771 Kategorie: , , ,

Popis

Bruder Hasičské auto MAN 1:16 Bruder MAN TGA Hasiči se stříkačkou je propracovaný model vozidla s pevnými profilovanými pneumatikami, má plně sklopnou kabinu, je možno nahlédnout na blok motoru, je vybaveno plně funkční vodní pumpou a stříkačkou a především rozměrným výsuvným žebříkem. Rameno žebříku lze vysunout do délky až 80 cm! Plošina s výsuvným žebříkem je otočná, zrcátka u kabiny se dají sklopit a integrovanou nádrž na vodu lze jednoduše naplnit. Čtyři opěrné bloky zajišťují dokonalou stabilitu pro celé vozidlo i s vysunutým žebříkem. Zajímavostí na tomto vozidle je moderní multifunkční modul se světlem a zvukem. Hlavní vlastnosti:
plně sklopná kabinaplně funkční vodní pumpa a stříkačkarozměrný výsuvný žebřík do délky až 80 cmotočná plošina s výsuvným žebříkemsklopné zrcátkamoderní multifunkční modul se světlem a zvukem
 Německá značka Bruder vyrábí realistické modely dopravních a stavebních prostředků nejvyšší kvality s tradicí rodinné firmy již 80 let. Hračky Bruder jsou navrhovány dle reálných strojů do nejmenších detailů s funkčními mechanickými vlastnostmi. Hračky Bruder a jejich příslušenství  jsou mezi sebou kompatibilní a variabilní. Každý kluk je nadšený z modelů aut a strojů, ale značka Bruder dává něco víc – funkčnost, reálnost, detaily a kvalitu použitého materiálu. Značka Bruder rozčleňuje hračky do třech sérií – Bruder – RoundMax,  Profi série a Mini série.

Brand

Bruder

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.