Vyberte stránku

Bruder Dopraví zábrany, značky

253,00 

Věk: 4+

Není skladem

Popis

Bruder – Dopraví zábrany, značky
Každý malý stavitel ví, že bez bezpečnostního a dopravního značení se žádná velká stavba neobejde. V této sadě z edice Bworld tak najdete vše pro zajištění stavby – dvanáct zábran, čtyři dopravní značky a čtyři kužely. Stejně jako ostatní hračky značky Bruder se i tyto vyznačují velmi detailním provedením, jako materiál byl použit vysoce kvalitní plast.

Parametry:
Měřítko: 1:16
Materiál: Plast
Výrobce: Bruder
Doporučený věk: 4+

Bruder Bworld Set dopravní zábrany, značky a kužele je ideálním doplňkem, vyroben z vysoce kvalitního plastu. Obsahuje 12 kusů zábran, 4 kusy kuželů a 4 kusy značek.

Německá značka Bruder vyrábí realistické modely dopravních a stavebních prostředků nejvyšší kvality s tradicí rodinné firmy již 80 let. Hračky Bruder jsou navrhovány dle reálných strojů do nejmenších detailů s funkčními mechanickými vlastnostmi. Hračky Bruder a jejich příslušenství  jsou mezi sebou kompatibilní a variabilní. Každý kluk je nadšený z modelů aut a strojů, ale značka Bruder dává něco víc – funkčnost, reálnost, detaily a kvalitu použitého materiálu. Značka Bruder rozčleňuje hračky do třech sérií – Bruder – RoundMax,  Profi série a Mini série.

Brand

Bruder

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.