Vyberte stránku

Bigjigs Toys Látková panenka Poppy 28 cm

336,00 

Rozměry: 28 cm
Věk: 0+
Materiál: látka, úplet

77 skladem

Katalogové číslo: BJD005 Kategorie: , ,

Popis

Seznamte se s Poppy – veselou, barevnou látkovou panenkou, s níž si vaše dítě bude moc rádo hrát.  Poppy má krásné šaty s jemným květinovým designem a těší se na společné přátelství s Vaším dítětem.  Oblečení Bigjigs Toys Doll je k dispozici samostatně.  Hlavní vlastnosti:
Bezpečné měkké tělíčko.Hra s panenkou rozvíjí jemnou motoriku a schopnost pomáhat, pečovat. Odpovídá současným evropským bezpečnostním normám.
 Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy.Dnes Bigjigs Toys hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii. Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky Bigjigs Toys jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii. Kvalita hraček značky BigJigs Toys je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.

Brand

Bigjigs Toys

Další informace

Hmotnost 0.14 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.